KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14023336
nr 1402 3336
Stellan Widholm
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, 48x42 cm, oramad
Kondition: slitage
Stellan Widholm, svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:14:28
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr